O nas

W samym sercu starego Bielska, nieopodal rynku, naprzeciw zabytkowego Domu Tkaczy Bielskich „przycupnęła” nasza Restauracja, w której możecie spróbować niezwykłych potraw kuchni gruzińskiej:) Wszystkie dania przygotowywane są na świeżo z odrobiną gruzińskiej duszy zgodnie z ideą slow food. 

We wnętrzach gdzie czerwoną cegłę i szlachetne drewno rozjaśnia wieczorny blask świec zapraszamy w kulinarną podróż i ucztę dla podniebienia i duszy. 

Dbamy o to, by zaczynała się już od wejścia 🙂 Witamy was z uśmiechem, otaczamy ciepłą atmosferą, podkreśloną jeszcze obrazami Agnieszki Nowińskiej i zawsze z radością, że zdecydowaliście się nas odwiedzić:).

Jesteście w miejscu gdzie tradycja dosłownie, ze względu na miejsce i receptury spotkała się z teraźniejszością, gdzie przygotowujemy dla was kolacje, przyjęcia, towarzyszymy wam w najpiękniejszych ale czasem i w smutnych chwilach życia, gdzie przygotowujemy nasz niezwykły catering, gdzie pieczemy pyszne ciasta do naszej kawiarni w Cafe Lunita – w Klinice św. Łukasza zawsze – z miłości do jedzenia:)

Kochamy to co robimy,  to recepta na udane życie i gwarancja Waszego zadowolenia!  Bardzo prosimy o wcześniejsze rezerwacje telefoniczne lub mailowe!
Serdecznie zapraszamy!